BritneySpearsTr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BritneySpearsTr

Britney Türkiye Fanlarının Topluyoruz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Rengarenk Spor Malzemeleri

YazarMesaj
zubamba

-Tecrübe Puanı : 231

Rengarenk Spor Malzemeleri Empty
MesajKonu: Rengarenk Spor Malzemeleri   Rengarenk Spor Malzemeleri EmptyÇarş. Ekim 07, 2015 4:02 am

Rengarenk Spor Malzemeleri JjvjYD

rengarenkspor.com rengarenk spor malzemelerine aittir. 6 yılı aşan üretim ve satış boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterilerilerimiz ile paylaşmaktan heyecan duyar. Çalıştığı müşteriler ile karşılıklı güven duygusu oluşturma şirketimizin en önemli ilkesidir. Kurulduğu günden itibaren özellikle forma konusunda üretim ve baskı yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

Forma, futbol forma, voleybol forma, basketbol forma, penye tişört, lacoste(lakos) tişört, pamuklu eşofman, damla kumaş eşofman, raşel eşofman, mikro(micro) eşofman,promosyon şapka, diğer promosyon ürünleri ve spor malzemeleri işini yapmaktadır.

Hizmetlerimiz üretim sonrası ; empirme baskı, süblümasyon baskı, transfer (flex-flok) baskılarını da yapmaktadır.

Ayrıca Rengarenk Spor piyasa takibi yaparak ürün kalitesi ve ucuz fiyat politikası için güveni sağlamaya çalışmaktadır.

Saygılarımızla;
Mustafa ERKUL

web site: http://rengarenkspor.com

Ucuz forma, hazır forma, forma siparişi, rengarenkspor, forma imalatı

1 sayfadaki 1 sayfası