BritneySpearsTr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BritneySpearsTr

Britney Türkiye Fanlarının Topluyoruz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

OfisData Excel Dersi

YazarMesaj
fatih24

-Tecrübe Puanı : 108

OfisData Excel Dersi Empty
MesajKonu: OfisData Excel Dersi   OfisData Excel Dersi EmptyPerş. Ekim 29, 2015 2:43 pm

OfisData ; veri, elektronik tablo ve belge uygulamalarında uzman bir eğitim kuruluşudur.İş planlarını organize etmek, hesaplamaları tablolar yardımı ile gerçekleştirmek ve sunumlar oluşturmak için Microsoft Office programları, günümüz iş dünyasında bütün iş sahiplerinin bilmesi gereken spesifik bir programdır.

Yok denecek kadar az riskli ve netice hedefli personel ekibimiz ile eğitim, danışmanlık ve proje isteklerinizde yanınızda bulunmaktayız.

Belge oluşturma ve veritabanı otomasyonlarının hızlı ve sağlıklı olarak oluşturulmasını sağlamaktayız.

Microsoft Excel Nedir?

Bir hesap tablosu (spreadsheet) programıdır. Excel, her farklı bilgiyi (hususuyla matematiksel bilgileri) tablolar veya listeler halinde saklama ve bu belgelerle ilgili gereklilik duyacağınız tüm durum ve raporlamaları tasarlama imkanı sunan bir uygulama yazılımıdır.

Excel ile, verilerle ilgili grafikler çizebilir, basit ve seri bir şekilde raporlar, fezleke tasarlayabilir, istenilen verilere erişebilir, sıralayabilir, sorgulayabilirsiniz.

Excel'de bilgiler, açılan dosyalarda barındırılır. Dosya uzantısı 'xls' dir.

Excel Eğitimi: Excel, bütün ölçekteki kurumlar için özel bir ihtiyaç haline gelmiştir. Excel, elle olarak uzun sürede yapılan aşamaları, kısa zamanda gerçekleştirerek bilgilerinizi otomatize yapmanıza yardımcı olur.

Excel Öğrenmek İstiyorum
ile katılımcılar, pratik alıştırmalar ve gerçek yaşamdan alınmış örneklerle Excel’i etkili kullanmayı öğrenir, iş ve çalışma ortamında uzman biçimde uygularlar.

Excel Öğrenmek İstiyorum süresince, çalışma kitapları, çalışma notları, Excel formülleri, formüllerin kullanımı, fonksiyonlar ve alanlar, uygulama düzenleme ve sunum geliştirme gibi teknikleri öğrenirsiniz.

Excel Öğrenmek İstiyorum
katılımcıları; Excel'i Microsoft Office 2003, Microsoft Office 2007, Microsoft Office 2010 ve Microsoft Office 2013 uyumluluklarına göre öğreneceklerdir.

OfisData Excel Dersi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» OfisData Excel Öğren
» OfisData Excel Öğrenmek İstiyorum
» STA4CAD Dersi
» Elektronik Dersi
» Özel Direksiyon Dersi