BritneySpearsTr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BritneySpearsTr

Britney Türkiye Fanlarının Topluyoruz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Cadsay ile 3Ds Max Kursları

YazarMesaj
fatih24

-Tecrübe Puanı : 108

Cadsay ile 3Ds Max Kursları Empty
MesajKonu: Cadsay ile 3Ds Max Kursları   Cadsay ile 3Ds Max Kursları EmptyPerş. Ekim 29, 2015 4:27 pm

Cadsay  , uzun yılların saha tecrübesi ile mühendislik, inşaat, makine, mimarlık ve teknik çizim eğitimleri, danışmanlık ve proje hizmetleri veren profesyonel bir kuruluştur.

Cadsay   senelerden beri, mimarlık, inşaat, mühendislik, otomotiv, ulaştırma, iletişim, üretim ve eğitim başta olmak üzere çoğu  sahada çalışan kamu kurumları, özel şirketler ve bireysel kişilere yönelik eğitim, danışmanlık ve proje hizmetleri vermeye devam etmektedir.

3ds Max Öğren
3D Studio Max , Autodesk aracılığıyla yapılan bir 3 boyutlu modelleme, görselleştirme ve animasyon yazılımıdır. Gelişmiş eklenti desteği ve basit kullanımı ile 3DS Max, 3B modelleme uygulamaları arasında en çok kullanılan uygulamalardan biridir. üst düzey karakter modelleme özellikleri ile oyun yazılımcılarının gözdesi haline gelmiştir.
3ds Max, film özel efektleri, mimari sunumlar ve endüstriyel tasarım sunumları gibi bölümlerde da yaygın olarak kullanılmaktadır.
3DS Max Öğrenmek birçok temel nesneyi oluşturma olanağı sunar. Eğitim bittikten sonra; mimari grafikler için de duvar, kapı, pencere ve merdiven gibi bileşenleri ölçülerini kolayca değiştirerek projeye ekleyebilirsiniz.

Reklamcılar, mimarlar ve mühendisler bu eğitime katılarak, profesyonellik dallarını pekiştirebilirler.

3DS Max Öğrenme  ile reklam, grafik, mimarlık, inşaat ve diğer grafik alanlarında nesneleri 3 boyutlu olarak modelleme, doku atama, ışıklarla aydınlatma, animasyon oluşturma yetenekleri kazanırsınız. Bu sayede 3 boyutlu foto gerçekçi sunumlar hazırlayabilirsiniz.

Cadsay ile 3Ds Max Kursları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cadsay ile AUTOCAD Kursları
» Java Kursları
» Cadsay ile 3Ds Max Öğrenme
» Cadsay ile Primavera Kursu
» Cadsay ile SAP2000 Öğrenme