BritneySpearsTr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BritneySpearsTr

Britney Türkiye Fanlarının Topluyoruz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Animasyon Akademi ile InDesign Kursu

YazarMesaj
fatih24

-Tecrübe Puanı : 108

Animasyon Akademi ile InDesign Kursu Empty
MesajKonu: Animasyon Akademi ile InDesign Kursu   Animasyon Akademi ile InDesign Kursu EmptyPaz Kas. 22, 2015 7:26 pm

Animasyon Akademi; 3 boyutlu animasyon ve grafik uygulamalarında uzman bir eğitim kurumudur.Etkili animasyon ve 3 boyutlu tasarımlar oluşturmak için özellikle Adobe yazılımlar: grafik, animasyon, ve modelleme işleri ile çalışanların öğrenmesi gereken önemli yazılımlardır.

Ekibimiz; bu doğrultuda samimi, ihtiyaçlarınıza özel çözümler üreten,
profesyonellikten ödün vermeyen ve grup çalışmasına dikkat veren bir profile
sahiptir.

Düşük riskli ve sonuç hedefli çalışan grubumuz ile eğitim, danışmanlık ve proje ihtiyaçlarınızda yanınızda olmaktayız.3D Animasyon, grafik, modelleme ve çizimlerinizde işlerinizin seri ve güvenli olarak yapılmasını amaçlamaktayız.

InDesign Nedir?

İndesign, Adobe şirketinin birden fazla sayfalı çizim (mizampaj) ile uğraşan çalışanlar için ürettiği bir grafik tasarım yazılımıdır. İndesign ile gazeteler, dergiler, kitaplar, e-kitaplar birden fazla sayfalı tasarımlar, web arayüzleri, video içerikli interactive pdf dosyaları, hareketli flash dosyaları çalışmaları yapabilirsiniz.

InDesign Eğitimleri

InDesign Kursları: InDesign, firmasının bulduğu ve geliştirmeye devam ettiği, çok amaçlı, gelişmiş özelliklere sahip bir desktop yayıncılık programıdır.

InDesign; baskı, tablet cihazlar ve diğer ekranlar için sayfa grafikleri yapılmasına yardım verir.

uygulamaları ile uyumlu olarak çalışan InDesign, kompleks grafikler ve tipografik kullanımlar içeren sayfa tasarımları için, daha kolay iş üretim akışı ve daha esnek bir yaratıcı platform sağlamaktadır.

InDesign Dersleri ile; pratik değişiklikler, sıralı listeler, tekrarlama kullanımı, akıllı rehber, hanging indents, obje stilleri ve PDF oluşturma tekniklerini öğrenirsiniz.

InDesign Dersi sonucunda; wrap text düzenleme, cmyk renkleri, iç grafikler, tablo stillerive book dosyaları gibi InDesign becerilerini bölümünde uzman eğitmenlerimizce bolca uygulama ve alıştırmalarla öğrenirsiniz.

Animasyon Akademi ile InDesign Kursu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Animasyon Akademi Animasyon Kursları Başlamıştır.
» Animasyon Akademi ile After Effect Dersleri
» Asistan Akademi ile Sekreterlik Kursu
»  Animasyon Akademi ile Photoshop Öğren
» Diksiyon Kursu | Diksiyon Akademi