BritneySpearsTr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BritneySpearsTr

Britney Türkiye Fanlarının Topluyoruz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

OfisData Excel Öğrenmek İstiyorum

YazarMesaj
fatih24

-Tecrübe Puanı : 108

OfisData Excel Öğrenmek İstiyorum Empty
MesajKonu: OfisData Excel Öğrenmek İstiyorum   OfisData Excel Öğrenmek İstiyorum EmptyCuma Ekim 23, 2015 7:09 pm

OfisData
; veri, elektronik tablo ve belge programlarında uzman bir eğitim kurumudur.İş planlarını organize etmek, hesaplamaları tablolar yardımı ile gerçekleştirmek ve sunumlar oluşturmak için Microsoft Office uygulamaları, günümüz iş dünyasında bütün emektarların bilmesi gereken önemli bir yazılımdır.

Yok denecek kadar az riskli ve sonuç odaklı personel ekibimiz ile kurs, danışmanlık ve proje isteklerinizde yanınızda olmaktayız.

Belge hazırlama ve veritabanı otomasyonlarının hızlı ve sağlam olarak yapılmasını yapmaktayız.

Microsoft Excel Nedir?

Bir hesap tablosu (spreadsheet) programıdır. Excel, her türden veriyi (hususuyla matematiksel bilgileri) tablolar ya da listeler halinde depolama ve bu bilgilerle ilgili ihtiyaç duyacağınız tüm aritmetik ve analizleri tasarlama imkanı sunan bir uygulama programıdır.

Excel ile, datalarla ilgili tasarlanabilir, basit ve hızlı bir şekilde analizler, özetler yapabilir, istenilen datalara uzanabilir, sıralayabilir, sorgulayabilirsiniz.

Excel'de veriler, açılan klasörlerde depolanır. Belge uzantısı 'xls' dir.

Excel Eğitimi: Excel, bütün ölçekteki kurumlar için hususi bir ihtiyaç haline gelmiştir. Excel, manuel olarak uzun sürede gerçekleştirilen işlemleri, kısa sürede yaparak bilgilerinizi otomatize yapmanıza destek olur.

Excel Kursu
ile katılımcılar, kullanışlı alıştırmalar ve gerçek hayattan alınmış örneklerle Excel’i başarılı kullanmayı öğrenir, iş ve çalışma ortamında ustaca biçimde gerçekleştirirler.

Excel Öğren süresince, çalışma kitapları, çalışma notları, Excel formülleri, formüllerin kullanımı, fonksiyonlar ve alanlar, uygulama düzenleme ve sunum geliştirme gibi teknikleri öğrenirsiniz.

Excel Kursları
katılımcıları; Excel'i Microsoft Office 2003, Microsoft Office 2007, Microsoft Office 2010 ve Microsoft Office 2013 uyumluluklarına göre öğreneceklerdir.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» OfisData Excel Öğren
» OfisData Excel Dersi
» Tesla Akademi Arduino Öğrenmek