BritneySpearsTr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BritneySpearsTr

Britney Türkiye Fanlarının Topluyoruz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Veri Akademi ile JavaScript Eğitim

YazarMesaj
fatih24

-Tecrübe Puanı : 108

Veri Akademi ile JavaScript Eğitim Empty
MesajKonu: Veri Akademi ile JavaScript Eğitim   Veri Akademi ile JavaScript Eğitim EmptySalı Kas. 17, 2015 12:29 am

Veri Akademi
çatısındaki eğitmen, danışman veya yazılım üreticisi olarak çalışmakta olan çalışanımız; en güncel bilgi birikimi ile donanmış, uzman seviye sektör bilgisine sahip bilgi teknolojileri profesyonellerinden oluşmaktadır.

Grubumuz; samimi, ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunan, profesyonellikten ödün vermeyen ve takım çalışmasına önem veren bir profile sahiptir.
Düşük riskli ve sonuç odaklı çalışan ekibimiz ile eğitim, danışmanlık ve proje ihtiyaçlarınızda yanınızda bulunmaktayız.

JAVASCRİPT NEDİR?

JavaScript, server ve istemci uygulamaları için Netscape'in geliştirdiği, farklı platformlarda çalışabilen, nesne tabanlı bir dildir. JavaScript ufak ve basit bir dildir. Herhangi bir sistem dil kadar becerisi olmasa da web tarayıcılarında HTML içerisine ve uygulamalara basitce eklenip sayfaya dinamiklik vermesi için tasarlanmıştır.

JavaScript Kursları

JavaScript Kursları
: JavaScript; tüm web geliştiricilerin öğrenmesi gereken temel düzey web geliştirme dillerinden birisi olarak bilinmektedir.

JavaScript Dersi
; internet tarayıcıları tarafından kullanılıyor olması, asenkron iletişim kurması ve dinamik programlama diliolması nedeniyle internet programcılarına fazlasıyla kolaylık sağlamaktadır.

JavaScript; nesne tabanlı, prototip kullanımına izin veren, Mixin tasarım şablonunu destekleyen yapısı ile modern programlama dilleri arasında yerini alır.

JavaScript ile ilgili olarak en temelden en ileri konulara kadar detaylı biçimde örnekleriyle ele alıp incelemekteyiz.

JavaScript eğitim boyunca, katılımcı ihtiyaçlarına göre Eclipse ya da NetBeans geliştirme ortamları üzerinde örnekler yapılacaktır.

Veri Akademi ile JavaScript Eğitim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Veri Akademi ile JavaScript Ders
» Veri Akademi ile Android Dersleri
» Tesla Akademi PLC Dersleri
» Tesla Akademi Arduino Kurs
» Tesla Akademi Arduino Öğrenmek